Kontakt

 

Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A.

82-440 Dzierzgoń,
ul. Wojska Polskiego 3
tel. +48 (55) 276 25 70
fax +48 (55) 276 25 79
biuro@nowes.pl
r
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30

Stowarzyszenie Na Rzecz Oparcia i Rozwoju PERSPEKTYWA

82-213 Miłoradz,
Kończewice 4, pok. 51
tel. 506 500 253
perspektywa.pomorskie@gmail.com
r
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczo-ści w Malborku

82-200 Malbork,
ul. Wojska Polskiego 499
tel. + 48 55 272 36 78
pkd@swp.malbork.pl
r
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

W terenie pracują dla Państwa nasi animatorzy i doradcy kluczowi

Doradcy kluczowi

Z Doradcami biznesowymi będziecie Państwo pracować nad rozwojem PES i PS.

Małgorzata Cherek

Doradczyni Kluczowa na teren powiatów starogardzkiego

tel. 697 258 212
m.cherek@nowes.pl

Magdalena Waloch

Doradczyni Kluczowa na teren powiatu kwidzyńskiego i sztumskiego

tel. 606 878 894
m.waloch@nowes.pl

Elżbieta Mazur

Doradczyni Kluczowa na teren powiatu malborskiego i sztumskiego

tel. 668 335 986
e.mazur@nowes.pl

Doradcy biznesowi

Z Doradcami Kluczowymi będziecie Państwo pracować nad profesjonalizacją działań, tworzeniem lub / i rozwojem PES i PS.

Iwona Błaszczyk

Doradczyni biznesowa

tel.602 594 459
iwona.blaszczyk@swp.malbork.pl

Izabela Sumpor

Doradczyni biznesowa

tel. 501 377 995
i.sumpor@nowes.pl

Animatorzy lokalni

U animatorów lokalnych:

  • uzyskają Państwo informacje dotyczące Ekonomii Społecznej
  • zapoznają się Państwo z naszą BEZPŁATNĄ ofertą
  • otrzymają Państwo wzory dokumentów, które po wypełnieniu uprawniają do skorzystania z oferowanego wsparcia przez NOWES

Małgorzata Święcka

Animatorka na teren powiatu malborskiego

tel. 512 500 516
m.swiecka@nowes.pl

Wojciech Zdunek

Animator na teren powiatów sztumskiego i kwidzyńskiego

tel. 601 163 176
w.zdunek@nowes.pl

Michał Woszczyna

Animator na teren powiatu starogardzkiego

tel. 606 821 954
m.woszczyna@nowes.pl
Uwagi do pracy OWES, a także o jakości świadczonych usług wsparcia ekonomii społecznej można zgłaszać do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

kontakt.akses@mrpips.gov.pl

Skip to content